Movies
Ratings
103
TangledRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
The OrphanageRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0