Movies
Ratings
40
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5