Movies
Ratings
32
8 MileRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5