Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Bad TripRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.5