Movies
Ratings
105
The NotebookRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 2.0
Eight BelowRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0