Movies
Ratings
63
Infernal AffairsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
RayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0