Movies
Ratings
327
HerRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0