Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Ghost in the ShellRated ★ 1.5
Spy NationRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Star Trek III: The Search for SpockRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0