Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0