Movies
Ratings
42
The ContactRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5