Movies
Ratings
73
SecretRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 3.0