Movies
Ratings
79
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0