Titles you rated
LeonRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
JumperRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0