Movies
Ratings
276
The Imitation GameRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0