Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0