Movies
Ratings
859
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 1.5
The NunRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 2.5
Death Becomes HerRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 2.0