Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Last ChildRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.0