Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 0.5