Movies
Ratings
55
ArmageddonRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0