Movies
Ratings
38
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0