Titles you rated
 The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0 The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
 Mr. NobodyRated ★ 2.5 Mr. NobodyRated ★ 2.5
 The Matrix ReloadedRated ★ 5.0 The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
 Mission: ImpossibleRated ★ 1.5 Mission: ImpossibleRated ★ 1.5
 The Fifth ElementRated ★ 5.0 The Fifth ElementRated ★ 5.0
 A Beautiful MindRated ★ 3.5 A Beautiful MindRated ★ 3.5
 Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0 Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
 EquilibriumRated ★ 5.0 EquilibriumRated ★ 5.0
 Dead Poets SocietyRated ★ 5.0 Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
 Bruce AlmightyRated ★ 4.0 Bruce AlmightyRated ★ 4.0
 Step Up All InRated ★ 2.5 Step Up All InRated ★ 2.5
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
 Toy Story 3Rated ★ 5.0 Toy Story 3Rated ★ 5.0
 Scandal MakersRated ★ 4.5 Scandal MakersRated ★ 4.5
 Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5 Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
 The Blind SideRated ★ 3.0 The Blind SideRated ★ 3.0
 Step Up RevolutionRated ★ 3.0 Step Up RevolutionRated ★ 3.0
 Night at the MuseumRated ★ 3.0 Night at the MuseumRated ★ 3.0
 The Terror LiveRated ★ 3.5 The Terror LiveRated ★ 3.5
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0