Movies
Ratings
107
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5