Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0