Titles you rated
Summer WarsRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
AshfallRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Cadillac RecordsRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5