Movies
Ratings
163
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The King Is DancingRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Funny FaceRated ★ 2.0
SabrinaRated ★ 1.5- ApostleRated ★ 5.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0