Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
SickoRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0