Movies
Ratings
103
Pitch PerfectRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
CasperRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5