Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Before We GoRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5