Movies
Ratings
44
ArahanRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5