Titles you rated
Finding NemoRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0