Movies
Ratings
716
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0