Movies
Ratings
27
TunnelRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
LegendRated ★ 2.5
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
PKRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0