Movies
Ratings
19
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.5