Movies
Ratings
206
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Dan in Real LifeRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
AlfieRated ★ 1.5
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 2.5
Saw VRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0