Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0- River of No ReturnRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0- WishRated ★ 2.0
UlyssesRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
MommyRated ★ 2.0
Black DogRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 1.0
My Lucky StarsRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.0
Cries and WhispersRated ★ 3.5