Movies
Ratings
474
The AvengersRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
TEKKEN: Blood VengeanceRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 0.5
TroyRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Surf's UpRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5