Movies
Ratings
306
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
HookRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0