Movies
Ratings
18
Cold EyesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0