Movies
Ratings
226
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0