Movies
Ratings
30
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0