Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0- PapaRated ★ 2.0
Miss ConspiratorRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 2.0