Movies
Ratings
209
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0