Titles you rated
SecretRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0