Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0