Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5