Titles you rated
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0