Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0