Movies
Ratings
52
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0