Titles you rated
The GodfatherRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 1.0
The ScentRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0