Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0- PapaRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0